Koşulsuz Garanti

Kullanıcı Giriş Ekranı

Koşulsuz Garanti Nedir ve ne kadar süre geçerlidir ?

Satın almış olduğunuz AEG markalı ürünlerin 1 YIL süresince herhangi bir arıza yapması durumunda, Türkiye genelindeki tüm yetkili servislerimiz tarafından ücretsiz olarak tamir edilmesi anlamına gelmektedir. Ayrıca arızalı ürünün yetkili servislerin olmadığı bölgelerde Aras kargo ile en yakın yetkili servisimize gönderim masrafı ve tamir esnasındaki tüm işçilik hizmetleri de ücretsizdir.Satın aldığınız AEG markalı Elektrikli ve Akülü El Aletleri sisteme kayıt edildikten sonra fatura tarihi itibariyle 1 YIL süre ile Koşulsuz Garanti kapsamındadır.

Koşulsuz Garantiden faydalanmak için ne yapmalıyım?

www.kosulsuzgaranti.com sistemine üye olup, fatura tarihi itibariyle 30 gün içerisinde satın aldığınız ürünlerin model adı, seri numarası, satış fatura numarası ve fatura tarihi bilgilerini tam ve eksiksiz olarak girmeniz yeterli olacaktır. Sisteme kaydetmiş olduğunuz AEG ürünlerinizin bozulması halinde, ürünün faturası ile birlikte en yakın yetkili servisimize başvurmanız yeterlidir.

Ömür Boyu Düşük Masraf garantisi ve 6 Ay Masraf Yok dönemi nedir?

Sisteme kaydetmiş olduğunuz AEG marka ürünleriniz için Ömür Boyu Düşük Masraf garantisine de hak kazanmış oluyorsunuz. Garanti süreniz bittikten sonra, ürününüzün bozulması halinde, tarafınıza yansıtılacak tamir masrafı hiçbir şekilde güncel liste satış fiyatının %30’sini aşmayacaktır. Aküler ve şarj cihazlarınız için bu oran, güncel satış liste fiyatının %50'i olarak uygulanacaktır. Yetkili servislerimiz tarafından değiştirilen tüm ücretli yedek parçalar için 6 Ay Masraf Yok dönemi geçerlidir.

Koşulusz Garantim ne zaman geçersiz olur?

Ürününüzün yetkili servisler haricinde açılmış olması durumunda, uygun koşullar altında kullanılmadığında, kullanıcı hatalarına bağlı olarak aynı parçanın sürekli tekrarlayan arızalarında Koşulsuz Garanti geçersiz olur. Mandren ve matkap ucu gibi aksesuarlar Koşulsuz Garanti haricidir. * Center kampanya kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Satın almış olduğunuz ürünü 30 gün içerisinde web sitemize kaydederek

1 YIL KOŞULSUZ TOPLAM 3 YIL GARANTİ

>

Kurulduğu günden bu yana, AEG POWERTOOLS yeni ürün geliştirme konusunda öncü olmuştur. İlk taşınabilir matkap makinelerini 1898'de tanıtarak, taşınabilir güç araçları doğmuştur.

100 yıldan fazla bir süre sonra AEG, hala profesyonel kullanıcıya yenilikçi, güçlü çözümler sunmaktadır... GURURLU GEÇMİŞ... HEYECAN VERİCİ GELECEK...

  • Sıfırdan yeniden tasarlanan HD-SYNC™ teknolojisine sahip yeni nesil PRO18V HD Akülerimiz, en yeni kömürsüz motor teknolojisi gerçek potansiyelini açığa çıkarıyor.
  • Bu, daha fazla güç, daha uzun çalışma süresi ve daha fazla güvenilirlik anlamına gelir.
  • 2022’de piyasaya sürülen yeni 6.0 Ah ve 8.0 Ah versiyonlarına ile 2.0 Ah, 4.0 Ah veya 5.0 Ah aküler arasından seçim yapın.
  • Bu en yeni akü serisi, AEG akülü ürünleriyle yapabileceklerinin sınırlarını yeniden tanımlayın.

HD-SYNC™ İLE GERÇEK KABLOSUZ POTANSİYELİ SERBEST BIRAKIN.

Koşulsuz Garanti Sorular

Koşulsuz garanti kampanya şartlarıyla ilgili aklınıza takılanları sizin için listeledik.

Satın almıs oldugunuz AEG markalı ürünlerin 1 YIL süresince herhangi bir arıza yapması durumunda, Türkiye genelindeki tüm yetkili servislerimiz tarafından ücretsiz olarak tamir edilmesi anlamına gelmektedir. Tamir esnasındaki tüm işçilik hizmetleri de ücretsizdir. Satın aldıgınız AEG markalı Elektrikli ve Akülü El Aletleri sisteme kayıt edildikten sonra fatura tarihi itibariyle 1 YIL süre ile Kosulsuz Garanti ve 2 yıl üretim hatalarına karsı toplam 3 yıl garanti kapsamındadır.

www.kosulsuzgaranti.com sistemine üye olup, fatura tarihi itibariyle 30 gün içerisinde satın aldıgınız ürünlerin model adı, seri numarası, satıs fatura numarası ve fatura tarihi bilgilerini tam ve eksiksiz olarak girmeniz yeterli olacaktır. Sisteme kaydetmis oldugunuz AEG ürünlerinizin bozulması halinde, ürünün faturası ile birlikte en yakın yetkili servisimize basvurmanız yeterlidir.

Sisteme kaydetmis oldugunuz ürünler için Ömür Boyu Düsük Masraf garantisine de hak kazanmıs oluyorsunuz. Garanti süresiniz bittikten sonra, ürününüzün bozulması halinde, tarafınıza yansıtılacak tamir masrafı hiçbir sekilde güncel liste satıs fiyatının %30’unu asmayacaktır. Aküler ve sarj cihazları için bu oran, güncel satıs liste fiyatının %50 si olarak uygulanacaktır. Yetkili servislerimiz tarafından degistirilen tüm ücretli yedek parçalar için 6 Ay Masraf Yok dönemi geçerlidir.

Ürününüzün yetkili servisler haricinde açılmıs olması veya uygun kosullar altında kullanılmayıp, aynı parçada üçten fazla arıza olusması halinde ilgili parça için Kosulsuz Garanti geçersiz olur. Akü, sarj cihazı, mandren ve matkap ucu gibi aksesuarlar Kosulsuz Garanti haricidir. *Center kampanya kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Aldıgınız tüm AEG ürünlerini görebilir, detaylı stok raporu çıkarabilirsiniz, Ürünlerinizin kosulsuz garanti sürelerini takip edebilirsiniz, Faturalarınızın görselini sisteme yükleyebilirsiniz, Ürününüz kayboldugunda, kayıp bildirimi yapabilirsiniz, Kampanyalarımızdan haberdar olabilir, kargo takibi yapabilirsiniz. Ödüllü oyunlara katılıp, çesitli hediyeler kazanabilirsiniz.